Audi C4 Forum

Forum użytkowników Audi 100 C4, A6 C4

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji.

#1 2021-02-13 22:33:34

HAR
Użytkownik
Dołączył: 2021-02-13
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 85.0

Padły wycieraczki, kierunkwskazy, termometr zew. oraz wyświetlacz

Witam wszystkich! Mam problem z A6 C4 2,5 TDI AEL quattro, prawdopodobnie bzdura, ale w elektryce jestem zielony. Odpaliłem auto i włączyłem nadmuch na przednią szybę oraz podgrzewanie szyby tylnej, aby w czasie odśnieżania odtajały, w tym czasie odśnieżałem samochód. Wszystko działało prawidłowo, kiedy jednak wsiadłem ponownie do środka, wyświetlacz padł (całkowicie martwy, czarny, zero reakcji na cokolwiek), brak nadmuchu, nie działały też wycieraczki, kierunkowskazy i włącznik podgrzewania tylnej szyby, a w miejscu, gdzie wyświetla się temperatura zewnętrzna, były tylko trzy poziome kreski. Reszta działa, sprawdziłem bezpieczniki, ale żaden nie był przepalony, podejrzewam któryś z przekaźników. Czy ktoś miał podobny problem, albo zna się na rzeczy i może pomóc? Pewnie to jakaś pierdoła, ale nie znam się na elektryce i nie chcę grzebać bez sensu. Z góry dziękuję!

Offline

#2 2021-03-12 12:31:28

HAR
Użytkownik
Dołączył: 2021-02-13
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 86.0

Odp: Padły wycieraczki, kierunkwskazy, termometr zew. oraz wyświetlacz

Doszedłem do sedna problemu, tzn. okazało się, że spalił się przekaźnik nr 213, który znajduje się za schowkiem/półką pod kierownicą, przed kolanami kierowcy. Jego nr seryjny to 443951253J, jest pierwszy po lewej stronie, gdyby ktoś szukał. Kosztował mnie 23 zł. w sklepie stacjonarnym i kilka minut rozkręcania/skręcania tej półeczki. Wszystkie problemy rozwiązane.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pandora - grovy - goppercraft - vapesuwalki - speedwaylm